В обласному центрі з гідрометеорології повідомили, що 26 - 27 листопада 2023 року прогнозується ускладнення погодних умов на Полтавщині.

Дата: 26.11.2023 08:35

У неділю, 26 листопада, очікуються мокрий сніг та дощ. Місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця. Пориви вітру 15-20 м/с. Температура протягом доби від 1° морозу до 4° тепла.

27 листопада прогнозують значний сніг, хуртовини, снігові замети. Утворення снігового покриву висотою 15-25 см. Пориви вітру 17-22 м/с. Температура повітря протягом доби знизиться до 3°-8° морозу.

Будьте уважні!

Бережіть себе!