Шановні жителі громади! Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2023 14:41

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи.

Щорічно цього дня ми поминаємо загиблих на Майдані, вшановуємо пам`ять Небесної Сотні, згадуємо тих, хто віддав своє життя за майбутнє країни.

Сьогодні ця дата відзначається в умовах повномасштабного вторгнення, коли Україна знову відстоює незалежність, мужньо захищаючись від агресора.

У Великій Багачці проведено покладання квітів керівниками громади до погруддя Тараса Шевченка з нагоди Дня Гідності та Свободи. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв війни серед мирного населення та всіх героїв, які загинули, захищаючи Україну.

Ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті, для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода. Це те, що втримало нашу оборону в найважчі часи і що дає нам сили виборювати Перемогу!