Щорічно 20 листопада, за ініціативою ООН, у всьому світі відзначають Всесвітній день дитини!

Дата: 20.11.2023 10:21

Цей день покликаний підкреслити проблеми, з якими можуть стикатися діти в будь-якому куточку країни, а особливо зараз під час російського вторгнення в Україну,  російська федерація примусово переселила  українських дітей на інші території,  створила перешкоди для возз'єднання дітей з батьками, але  зусиллями Уряду України, волонтерами та усіма  небайдужими  робиться все можливе, щоб щоб зберегти життя та здоров'я наших дітейщоб захистити їхні права та повернути додому.

Жодна дитина не заслуговує проживати своє дитинство у час війни. Разом з тим, якщо цей виклик став нашою реальністю, у руках дорослих – зробити все можливе, щоб навіть у цей час, час війни, діти могли радіти, насолоджуватись життям, грати, бешкетувати, розвиватись, творити.

Бажаю миру кожній родині, збережімо наших дітей, сім`ї і нашу Україну!

Начальник служби у справах дітей                                       Надія ОНУПКО