A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобагачанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Естонська рада у справах біженців в Україні оголошує про відкриття п’ятого відбору на участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні» для жінок з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей

Дата: 17.11.2023 13:41
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

Впродовж чотирьох попередніх років ця Програма допомогла українським жінкам продемонструвати силу і рішучість у протидії найскладнішим викликам. Започатковуючи бізнеси жінки України сприяють економічному розвитку країни та роблять свій внесок у боротьбу за свободу.

Хто може стати учасницею Програми? 

Жінки-підприємниці, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну і мають:

- ідеї для мікро- та сімейного бізнесу

- існуючі бізнеси під керівництвом жінок, що потребують підтримки для переїзду або відновлення діяльності в Україні

- бізнес-ідеї та підприємства з усіх галузей: сільське господарство, освіта, технології тощо.

Всі активності в рамках даної Програми заплановані на вечірні години та вихідні дні в онлайн форматі.

Найуспішніші учасниці отримають підтримку у вигляді грантів (до 36 000 грн на нові бізнеси, 180 000 грн на вже існуючі) та супровід у вигляді менторства з індивідуальним наставництвом та семінарами для подальшого розвитку власної справи.

Подати заявку: https://livelihoods.pagulasabi.ee/uk/ukraine/empowering-women-2023-2024 

Приєднуйтесь до онлайн-зустрічі 23 листопада з 18:00 до 20:00. https://livelihoods.pagulasabi.ee/uk/ukraine/webinar-2023 

Чекаємо на зустріч!

 

ПРОГРАМА ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ ДОСТУПУ ДО ЗАСОБІВ ДЛЯ ІСНУВАННЯ 

🆘 ERC Ukraine / Естонська рада у справах біженців в Україні розпочинає реалізацію «Програми екстреної підтримки доступу до засобів для існування» щоб допомогти постраждалим від збройного конфлікту домогосподарствам Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей досягти прожиткового мінімуму.

🙋‍♀️ Екстрена грантова підтримка надається для запуску або відновлення господарської діяльності в багатьох галузях: тваринництво, рослинництво, бджолярство, городництво, приготування продуктів харчування, надання послуг, пошив або ремонт одягу, ремесла, тощо.

📈 Гранти у розмірі до 36 000 гривень можуть бути використані для придбання товарів і послуг, спрямованих на збільшення виробництва продуктів харчування та / або отримання прибутку.

🫂
Як отримати допомогу:
 1. Перейдіть за посиланням https://entrepreneur.pagulasabi.ee/uk/ukraine/emergency-livelihoods-2023-2024 та заповніть форму
 2. Очікуйте опрацювання заявки
 3. Ви можете самостійно перевірити статус Вашої заявки на сторінці оформлення заявки

Програма здійснюється за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги
USAID's Bureau for Humanitarian Assistance та імплементується спільно з Acted Ukraine.

 

 

 https://lh7-us.googleusercontent.com/aJjuLzlEYfdDIo-Q1TLyWSMQUODwgUxPixHU7m2ticKXsUrOvvgQ8nvniDkqqSj_021jDiPMM7Mn68R3rYduUe3Wv6jisLCU2yHcKPpbhUJkewuEvBiKGKQUNzfIL4nQLTsV548TbHua


https://lh7-us.googleusercontent.com/Ov5K9GldcL-fcmFFdiQyzjXjihcfe6AsXG4g1w1fmEK1mcifozENwGDE2san50NlbPjiU_4Q1BnwkO0U70zkRR799p4R-TnbuFHOHAyTL79MQ4YunE0L6mb963l2eSFCCbPabAzaizfI

 

ПРОГРАМА ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ ДОСТУПУ ДО ЗАСОБІВ ДЛЯ ІСНУВАННЯ

 

Не дивлячись на повномасштабну війну розпочату Росією та мільйони зруйнованих життів, українці продовжують боротись за свою країну та свободу. У пошуках безпечного місця для себе і своїх сімей майже 5 мільйонів людей, стали внутрішньо переміщеними особами.

 

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні розпочинає реалізацію «Програми екстреної підтримки доступу до засобів для існування».

 

Мета програми: надання доступу до засобів для існування вразливим домогосподарствам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту, створення нових джерел доходу та підтримка людей у досягненні прожиткового мінімуму.

 

Термін подачі заявок: Відкрито постійно

Оцінка заявок: 2-3 тижня після подачі заявки

Підписання грантової угоди: до 1 тижня після успішного подання заявки

Видача грантів: до 1 тижня після підписання грантової угоди

 

Екстрена грантова підтримка надається для запуску або відновлення наступних видів господарської діяльності

 

 • тваринництво: виробництво яєць або буд-яких видів м'яса
 • виробництво молочної продукції 
 • птахівництво
 • городництво: вирощування овочів та фруктів в теплицях та на городі, тощо
 • бджолярство: розведення та отримання продуктів бджолярства
 • інші види сільського господарства
 • виробництво харчової продукції: випічка, виготовлення напівфабрикатів, хлібу, тортів, тощо
 • надання послуг: пошив або ремонт одягу, ремесла, будівництво або ремонт, побутові послуги, послуги краси, тощо

Гранти можуть бути використані для придбання комбінацій товарів і послуг, за умови, що очікувана діяльність збільшить виробництво продуктів харчування та / або отримання прибутку. Заявки, які пропонують лише покращені умови здійснення діяльності, або ті, що вимагають лише покриття витрат на навчання, не підтримуються в рамках цієї програми.

 

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

 

Подати заявку на участь у програмі можуть домогосподарства з Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей, що втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну. Рішення про попереднє схвалення приймається на основі інформації, наданої головним заявником, який представляє домогосподарство, шляхом подання заявки на онлайн платформі «Естонської ради у справах біженців».

 

У випадку ухвалення позитивного рішення максимальна сума грошової допомоги на провадження господарської діяльності становитиме до 36 000 гривень на домогосподарство. Сума грошової допомоги буде перерахована на вказаний вами банківський рахунок.

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ:

 

 1. Перейдіть за посиланням та заповніть форму: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/uk/ukraine/emergency-livelihoods-2023-2024 
 2. Очікуйте опрацювання заявки

Після заповнення форми, наші фахівці переглянуть надану Вами інформацію та за необхідності поінформують про необхідність надання додаткової інформації на електронну пошту, зазначену в онлайн-формі. Після фінального підтвердження з Вами зв’яжеться наш фахівець для підписання Грантової угоди, після чого платіж буде здійснено на Ваш банківський рахунок.

 

Наші експерти розглядають заявку впродовж 2-3 тижнів з моменту її отримання. Вам буде повідомлено про результати розгляду заявки. У випадку обрання з Вами буде укладено письмову угоду, а сума допомоги буде перерахована на ваш банківський рахунок.

 

У разі виникнення проблем з доступом до заявки, будь ласка, зв’яжіться з нами:

 

+38 067 508 08 39
livelihoods@pagulasabi.ee

Рішення подати заявку є добровільним, надана інформація є конфіденційною. Інформація, яку Ви надаєте під час дзвінку і в цій формі, буде використана тільки для оцінки вразливості Вашого домогосподарства та для цілей оцінки програми. Зібрана інформація буде надана команді з оцінки та є доступною тільки для членів команди. Результати оцінки будуть надані донорам програми без ідентифікації осіб. Якщо у Вас є будь-яка інформація чи занепокоєння щодо даних, зібраних у цій формі, будь ласка, натисніть відправити запит за допомогою онлайн-форми.

 

Щоб подати скаргу, пропозицію або поставити питання до технічної підтримки, будь ласка, зверніться на гарячу лінію представництва «Естонської ради у справах біженців» за номером +38 067 861 79 98 з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 16:00 або натисніть подати запит онлайн.

 

Вся гуманітарна допомога надається безкоштовно!

 

У майбутньому, перелік вимог до отримувачів допомоги або цільових регіонів може бути змінений, а перелік категорій може бути розширений.

Програма здійснюється за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID's Bureau for Humanitarian Assistance та імплементується спільно з Acted Ukraine.

 

https://lh7-us.googleusercontent.com/9aDB7M7kPFNcmWgCNogN5NGOZduLenYxYL-oC0622jJ5T306fAH8Tu4XTl9JFFyNg_gfFyTaQBMzFaqLPl3HJSeMDQVdyeBawg53JzCrzOdroOtU34oeoWITRnbscbbr_qCUI3IDaKU3

EMERGENCY LIVELIHOODS PROGRAMME

 

Despite the full-scale Russian invasion and millions of destroyed lives, Ukrainians continue to fight for their country and freedom. In search of a safe place for themselves and their families, almost 5 million people became internally displaced persons.

 

The Estonian Refugee Council in Ukraine starts to implement the Emergency Livelihoods Programme. The objective of the programme is to provide access to livelihoods to vulnerable households affected by the armed conflict, generate new sources of income and support people to achieve the subsistence minimum.

 

Application deadline: Continuously open

Evaluation of applications: 2-3 weeks after application

Signing of the grant agreement: Up to 1 week after successful application

Grants disbursement: Up to 1 week after signing grant agreement

 

Emergency grant support is provided for starting or resuming the following types of economic activities:

 

 • animal husbandry: meet, milk and egg production 
 • aviculture
 • horticulture: growing vegetables and fruits in greenhouses and in the kitchen-garden, etc
 • beekeeping: breeding bees and production of beekeeping products
 • other types of agriculture
 • food production: baking, production of semi-finished products, bread, cakes, etc
 • services: tailoring or clothes repair, handicrafts, construction or renovation, household services, beauty services, etc

 

Grants can be used to purchase combinations of goods and services in order to increase food production and/or household profit. Applications that only propose to enhance operating activities or that only require the coverage of learning costs are not supported under this programme.

 

WHO CAN APPLY?

 

Households from Cherkasy, Kirovohrad, and Poltava regions that have lost the means to support their families due to the armed conflict can apply to participate in the programme. The pre-approval decision is made on the basis of the information provided by the main applicant representing the household. The applicant shall submit an application on the online platform of the Estonian Refugee Council.

 

If successful, the maximum amount of financial aid for economic activities will be up to 36 000 UAH per household. The amount of the financial aid will be transferred to the bank account.

 

TO RECEIVE THE ASSISTANCE:

 

 1. Fill out the form: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/emergency-livelihoods-2023-2024 
 2. Wait for the application to be processed

 

After filling out the form, our specialists will review the information provided and, if necessary, inform you about the need to provide additional information using the email specified in the online form. Following the final confirmation, our specialist will contact you to sign the Grant Agreement, after which, the payment will be made to your bank account.

 

Our experts review the application within 2-3 weeks from the date of its receipt. You will be informed about the results of the application review. If you are selected, a written agreement will be concluded with you, and the amount of assistance will be transferred to your bank account.

 

If you have any problems accessing the application, please contact us:

+38 067 508 08 39

livelihoods@pagulasabi.ee

 

The decision to apply for the assistance is voluntary, the information provided is confidential. The information provided during the call and on this form will only be used for the vulnerability assessment of the household and for programme assessment purposes. The information collected will be shared with the programme evaluation team and be only accessible by the team members. The results of the assessment will be shared with programme donors in a non-identifiable manner. If you have any questions or concerns about the information being collected with this form, please submit a request through the online form.

 

For complaints, feedback, or technical support you can contact us on the
ERC Hotline +38 067 8 617 998 from Monday to Friday from 09:00 to 16:00 or
submit a request online.

 

All humanitarian assistance is free! 

 

The list of requirements for beneficiaries or target regions may be changed and the list of categories may be expanded in the future.

Programme undertaken with the financial support of the Bureau of Humanitarian Assistance USAID (BHA).

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь