Проєкт „Різдво з Україною”

Дата: 30.10.2023 13:38

Благодійний Фонд Файне.ЮА запрошує українських виробників крафтової продукції взяти участь у проєкті „Різдво з Україною” та представити свої вироби на різдвяних ярмарках Європи.

Участь у проєкті можуть взяти компанії, які планують розширити свою присутність на ринках Європи та Великої Британії та виготовляють продовольчу та непродовольчу продукцію, сувеніри, одяг тощо.

Деталі участі за посиланням: http://surl.li/mnqyx

Дедлайн подачі заявки: 1 листопада 2023 року

Додаткові запитання можна надсилати на пошту faineua@gmail.com  або звертатись до Христини Кушнір, керівника по роботі з партнерами за телефоном +38 098 434 88 04.

Просимо Вас поширити інформацію серед представників бізнесу/виробників продовольчої та непродовольчої продукції в очолюваній Вами громаді шляхом розміщення інформації на офіційному сайті громади, а також facebook-сторінках, Telegram та Viber-чатах.