АМБРОСТОП - ворог амброзії №1

Дата: 25.10.2023 11:51

В Україні дуже гостро постала проблема поширення шкідливої алергенної рослини амброзії полинолистої. Її розростання дуже важко зупинити, і вона завдає все більшої шкоди здоров'ю людей.

Найбільш поширений метод боротьби з амброзією - скошування - малоефективний, через біологічні особливості рослини - на місці скошених стебел вона утворює 2-3 нових.

Використання ж хімічних препаратів і гербіцидів у населених пунктах забороняється.

Але, віднедавна існує дієвий і ефективний спосіб боротьби з амброзією. Це - перший в Україні екологічний засіб «АМБРОСТОП», розроблений і виготовлений на основі природного мінералу бішофіт.

Засіб не містить пестицидів і агрохімікатів та не здійснює негативного впливу на навколишнє середовище, в тому числі на фауну, людину і бджіл. Не утворює токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин, тому дозволений до використання у межах населених пунктів та поблизу них.

Засіб «АМБРОСТОП» знаходиться у формі розчину і готовий до використання. Амброзію обробляють на різних стадіях від фази активного зростання до цвітіння.  Обробка рослин під час цвітіння призводить до стерильності пилку, що в свою чергу нівелює його алергенність та робить насіння амброзії нефертильним(стерильним).

Обробку амброзії проводят за допомогою дрібнодисперсного обприскувача або спеціальної техніки шляхом розпилення. Оскільки препарат має контакту дію , то важливо, щоб поверхня бур’яну була максимально щільно оброблена розчином.

Через годину- за умов сонячної погоди або через добу, якщо хмарно – можна буде переконатись в ефективності засобу і перевірити якість обприскування. Рослини, на які потрапив розчин у необхідній кількості, в’януть та гинуть, завдяки порушенню фотосинтезу.

Аналогічної дії «АМБРОСТОП» завдає також шкідливому і небезпечному бур'яну – борщівнику, який поширений в Україні.

Витрата розчину залежить від розміру рослин та густоти стеблестою і становить близько 2,5-5 літрів на сотку.

ПЕРЕВАГИ ЗАСОБУ «АМБРОСТОП»:

- Екологічний та безпечний для людей, тварин та бджіл.

- Найменш трудомісткий метод боротьби з амброзією.

- Найбільш ефективний метод: після обробки амброзія гине, насіння не проростає, пилок стає неалергенним.

- Покращує і відновлює ґрунт.

- Можна використовувати у населених пунктах.

ЗАСТОСУВАННЯ У МІСТАХ І ГРОМАДАХ

Засіб «АМБРОСТОП» багато років  використовують комунальні підприємства багатьох міст і громад України.

Засіб «АМБРОСТОП» не має аналогів, які були б такими ж безпечними та ефективними за своєю дією.

«АМБРОСТОП» – ворог амброзії №1 в Україні, який допоможе позбутися її у вашому місті (громаді).