Програма «ВідновиДІМ»: допомога у відбудові пошкоджених будівель

Дата: 25.10.2023 11:46

Фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель ОСББ, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України. ОСББ, які беруть у ній участь, отримують гранти на відновлення будинків – 100% вартості робіт і матеріалів.

🤝УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ

ОСББ, що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29 листопада 2001 року № 2866-III, та розташовані на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій (зокрема території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

💲ЯКІ ЗАХОДИ ВІДШКОДОВУЄ ПРОГРАМА

• Вікна: заміна або ремонт пошкоджених блоків віконних або/та блоків балконних дверей, вітражів тощо, зовнішніх і внутрішніх тамбурних дверей.

• Фасад: ремонт пошкоджень фасадів будівлі.

• Дах: ремонт пошкоджень конструкцій даху / покриття будівлі.

• Інженерні системи: ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж (опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання, електричних мереж).

📜ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що Фонд не надає фінансування на витрати, пов’язані з виконанням будь-яких інших видів робіт (послуг), які не визначені як Прийнятні заходи згідно з цією Програмою, зокрема, не фінансуються витрати на виготовлення проектно-кошторисної документації, дефектних актів, авторський та технічний нагляди.

💻Програма реалізується у два етапи:

1 ЕТАП:

• Обстеження пошкодженого будинку.

• Отримання звіту з технічного обстеження та витягу з Реєстру пошкодженого майна.

• Ухвалення рішення про участь у Програмі «Віднови дім».

• Виготовлення дефектного акта, проєктних рішень та кошторису, проходження експертизи (якщо вартість понад 1 млн грн).

• Вибір ОСББ підрядників та постачальників укладання договору.

• Відкриття рахунку ОСББ у банку-партнері Фонду.

• Подання Заявки 1 до Фонду разом із супровідними документами.

• Отримання першого траншу у розмірі 70%.

2 ЕТАП:

• Виконання робіт.

• Подання Заявки 2 до Фонду разом із супровідними документами.

• Отримання другого траншу у розмірі 30%.

Для отримання детальної інформації про Програму «ВідновиДІМ», громадяни можуть надіслати лист на електронну адресу support@eefund.org.ua.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!