Стартував національний конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

Дата: 25.10.2023 11:37

Переможців запросять на 3-денний «Репортер Camp» для спілкування з медійниками та інфлуенсерами.

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики анонсував всеукраїнський конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

«Репортер — це конкурс для старшокласників, які прагнуть пов'язати своє майбутнє із журналісткою. Ми у ”Фільтрі” намагаємось допомогти дітям стати ближчими до їхньої мрії, виграти конкурс та познайомитись із топовими українськими журналістами. Цей конкурс — це певною мірою профорієнтація», — пояснює Валерія Ковтун, керівниця проєкту «Фільтр».

Участь у конкурсі можуть взяти школярі 9 — 11 класів з усієї країни, яким потрібно підготувати відеосюжет до 3-х хвилин на одну з трьох тем:

• небанально про українську культуру;
  • як війна вплинула на спільноту мого міста чи села;
  • моя євроінтеграція.

Щоби взяти участь у конкурсі, потрібно пройти короткий онлайн-тест із медіаграмотності «Дізнайся свої шанси на перемогу» та заповнити анкету учасника з посиланням на роботу.

Дедлайн подачі робіт — 27 жовтня 23:59.

Правила та умови конкурсу доступні за посиланням. Детальніше про конкурс читайте на сайті Фільтра.

Журі обере 50 фіналістів; вони отримають подарунки. Десятеро учасників стануть переможцями і зможуть потрапити на 3-денний «Репортер Camp».

Переможців буде оголошено 10 листопада на сайті та в соцмережах «Фільтра».

У разі виникнення запитань, звертайтеся до організаторів конкурсу за електронною адресою reporter.info.filter@gmail.com з поміткою в темі листа «Репортер: є питання».

У 2021 році «Фільтр» разом із партнерами вже організовував такий конкурс. На нього подали 429 робіт. Переможці провели в Києві три дні, протягом яких відвідали ньюзруми відомих редакцій і попрацювали разом з професійними журналістами.

Національний конкурс «Репортер» реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки ПРООН в Україні та фінансування урядів Німеччини та Японії.