Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем дошкілля!

Дата: 24.09.2023 09:20

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем дошкілля!

З діточками може працювати тільки той, хто щиро любить їх - людина з великим благородним серцем і чистою душею. Ваша праця непроста, але скільки радості отримуєте, дивлячись у дитячі безтурботні очі! Ви допомагаєте діткам подолати труднощі, вчите їх правильно говорити, правильно рахувати, одягатися і їсти.

Дошкільна освіта - це перша школа життя малюків, той фундамент, який закладається з самого дитинства і служить опорою в подальшому житті. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання і від його успішного вирішення залежить майбутнє.

Ви не маєте відпочинку вдень і вночі, бо у вас велике завдання: виховати гідних і вихованих дітей. Нехай ваше життя буде переповнено любов’ю рідних, повагою вихованців та їх батьків. Нехай енергія не вичерпується, а оптимізм допоможе реалізувати всі найскладніші завдання в житті. Творчих успіхів у такій благородній справі, в нелегкій справі. Хай дитинство наших любих діток буде мирним, радісним і щасливим!

Бажаю вам терпіння і завзятості, радості і любові до вашої справи! Зі святом!

З повагою, секретар селищної ради О.Чернуха