Шановні працівники позашкільної освіти! Прийміть щирі привітання з професійним святом.

Дата: 25.09.2023 09:17

Позашкілля – це особлива країна, в якій народжуються та плекаються таланти.

Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і педагоги, працівники позашкільної освіти дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Позашкільна освіта допомагає розвивати здібності й таланти, виховує патріотичний дух, гартує до життя в сучасних умовах, допомагає дітлахам розвивати особистість, самореалізуватись та професійно самовизначитись. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Дуже приємно бачити, коли до вас біжать діти не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Тож прийміть найщиріші вітання та слова вдячності. Щиро бажаю миру, здоров'я, ентузіазму, творчих та креативних ідей у вашій благородній справі.

З повагою, секретар селищної ради О.Чернуха