Шановні жителі та гості громади! Від щирого серця вітаю вас з Днем Незалежності України.

Дата: 24.08.2023 08:00

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю. Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.

Ми переживаємо складний період в історії вже незалежної України, коли наші мужні захисники ціною власного життя відстоюють цілісність нашої держави, захищаючи її від агресії та посягань на незалежність.

Щиро вірю, що невдовзі на українській землі запанують мир, злагода та національна єдність і наша держава посідатиме гідне місце серед інших європейських держав. Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

З нагоди величного свята щиро зичу всім жителям Великобагачанщини миру, міцного здоров’я, родинного щастя, незламної віри у майбутнє і реалізації всіх задумів і мрій.

Нехай віра в Перемогу, почуття шани, любові і гордості за рідний край переповнюють ваші серця.

Зі святом!

З повагою, секретар Великобагачанської селищної ради О.Чернуха