Шановні жителі громади! Вітаю вас з Днем Державного Прапора України.

Дата: 23.08.2023 08:57

🇺🇦 Це свято - данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Український прапор - сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності.

У всьому світі жовто- синій колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні Сили України, усі працівники на фронті і в тилу.

Бажаю вам щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий стяг волі та єдності Українського народу.

З повагою, секретар селищної ради О. Чернуха