Шановні працівники поліції! Вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2023 09:56

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити українському народові.

Ваша служба – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день ви протистоїте криміналу задля захисту наших громадян, відновлення справедливості й збереження рівноправності, до якої ми всі так прагнемо, разом із ЗСУ виборюєте цілісність та незалежність України в боротьбі з окупантами.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Особливі вітання також всім ветеранам органів внутрішніх справ, які передали свій досвід та професіоналізм молодому поколінню.

Бажаю всім вам миру, Божого благословення та міцної віри в своє покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання!

З повагою, селищний голова               С.Горбань