ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

Дата: 08.05.2023 09:53

У зв’язку з гострою проблемою боротьби з карантинними рослинами, особливо АМБРОЗІЄЮ ПОЛИНОЛИСТОЮ, яка є алергеном і викликає алергічні захворювання серед населення, з метою уникнення спалаху алергічних захворювань, прохаю Вас негайно включитися у виконання даного заходу, для чого  Н Е О Б Х І Д Н О:

1.    Провести обстеження закріплених та прилеглих територій по виявленню осередків проростання карантинних рослин.
2.    Провести негайне знищення порослі амброзії полинолистої та постійно проводити заходи по недопущенню її розповсюдження.
3.    Проводити роз’яснювальну роботу серед працівників підприємства по питанню знищення амброзії полинолистої.
4.    Забезпечити скошування бур’янів на господарських дворах підприємства.
5.    Призначити відповідальних осіб за своєчасне виявлення, локалізацію та ліквідацію амброзії полинолистої.
6.    На території Великобагачанської територіальної громади  провести  з 10 липня 2023р. по 10 серпня 2023р. місячник по боротьбі з амброзією полинолистою.

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради звертає Вашу увагу на важливість даного заходу та попереджає про персональну відповідальність за їх виконання.
   Інформацію про  хід виконання даних заходів прохаю направити до Великобагачанської селищної ради                    до 15 серпня 2023 року.

Селищний голова                                                                                                            С.Г. Горбань