До уваги орендарів водних об’єктів Великобагачанської територіальної громади!

Дата: 04.05.2023 15:57

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради повідомляє, що Управління Державного агенства меліорації та рибного господарства у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль) є територіальним  структурним підрозділом Держрибагенства та знаходиться за адресою вул.Флотська, 4 м.Кременчук, ел.пошта  pl.rp@darg.gov.ua, тел.(05366) 75 82 78

Відповідно до Положення Полтавського рибоохоронного патруля, основним його завданням є реалізація повноважень Держрибагенства у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства, меліорації земель та експлуатації державних водогосподарських об’єктів комплексного призначення, міжгосподарських зрошувальних і осушувальних систем в районі діяльності.

Відповідно до п.2 ст.5 Закону України «Про аквакультуру», суб’єкти аквакультури (орендарі водних об’єктів) зобов’язані подавати центральному органу виконавчої влади (Полтавський рибоохоронний патруль), що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури у визначені строки за формами, затвердженими в установленому порядку.

Згідно п.1.1. Форма звітності №1А – риба (річна) інструкції щодо заповнення форми звітності №1А – риба «Виробництво продукції аквакультури за 20_ р.» (річна), затвердженої Наказом Мінагрополітики України від 21.03.2012  №141.

Вказаний звіт подається територіальному органу спеціально уповноваженого центрального органу  виконавчої влади у сфері рибного господарства за місцезнаходженням /місцем проживання респондента,  який здійснює виробництво рибопосадкового матеріалу та товарної риби в умовах аквакультури.