Шановні жителі громади! Щиро вітаю вас із світлою Вербною Неділею!

Дата: 09.04.2023 08:35

Щиро вітаю вас із світлою Вербною Неділею, днем, коли Господь увійшов у Єрусалим!

У мирний час за доброю українською традицією ми у цей величний день відвідували храми, зустрічались з родиною, друзями за святковим столом, «били» один одного гілкою верби зі словами «Верба б’є, не я б’ю, від нині за тиждень Великдень» та з нетерпінням чекали Світлого дня Воскресіння…

Але одна страшна лютнева ніч змінила нас, змінила нашу свідомість, змінила Україну. У цей тривожний час всі українці об’єдналися у спільній Господній молитві і є незламними у своїй боротьбі за правду та свободу.

Тож нехай ця Вербна Неділя принесе кожному із вас мир, здоров’я, душевний спокій, злагоду та Перемогу! Нехай Господь захистить кожну українську родину та наших мужніх воїнів від ворожих куль та зішле своє благословення!

За тиждень - Великдень!

З повагою, селищний голова С.Горбань