Дата: 11.01.2023 08:56

‼️УВАГА! КОНКУРС!

Найулюбленіші свята дітвори - Новий Рік, Різдво, Щедрівка. В умовах воєнного стану і святкувати якось незручно. Але діти є діти: вони вірять в дива, бажають свята і подарунків!

❗️Великобагачанська селищна рада запрошує дітей створювати святкову атмосферу разом, і знову оголошує ОНЛАЙН-КОНКУРС «КОЛЯДУЄ І ЩЕДРУЄ ДІТВОРА»!

✅Саме для вас, діти, ось ці умови конкурсу:

📌1. Поставити «лайк» під цим дописом.

📌2. Зняти на відео виконання колядки чи щедрівки.

📌3. Надіслати своє відео у повідомлення нашої сторінки із хештегом #Великобагачанщина_колядує2023

📌4. У своєму повідомленні вказати: прізвище, ім’я та вік виконавця (виконавців), а також населений пункт.

📌5. Відео приймаються до 17 січня включно.

📌6.Відео розміщуються на сторінці селищної ради у Фейсбук.

📌7.Переможців (І, ІІ та ІІІ місце) визначає журі 18 січня.

📌8. Відео, яке набере найбільше лайків, отримає заохочувальний приз «Золотий лайк» (в разі, якщо вибір журі співпаде з «Золотим лайком», переможець отримає лише приз за зайняте місце). У разі виявлення "накрутки" лайків конкурсант не бере участі у цій номінації.

📌9. Результати конкурсу буде опубліковано на нашій сторінці 19.01.2023.

📌10.Переможець отримає сертифікат на придбання дитячих товарів на суму 1 000 грн., володарі ІІ та ІІІ місць – сертифікати на суму 700 і 500 грн., «Золотий лайк» - сертифікат на суму 300 грн.

🍫🍬А також будуть солодкі подарунки кожному учаснику!🍭🍬🍫

⌚️Тож не гайте часу!📱Хапайте смартфони та швидко публікуйте ролики!📲💻 Чекаємо з нетерпінням!🎬🎤🎼🎉

#Великобагачанщина_колядує2023