Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Дата: 09.11.2022 09:13

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини, що надзвичайно важливо під час спротиву російській агресії.

Тож всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю миру, творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і злагоди.

І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура!

З повагою, селищний голова С.Горбань