В рамках благодійної акції Миргородської районної ради та Миргородської РВА «Даруємо тепло» багатодітні родини з числа ВПО нашої громади отримали теплий одяг, а для малюків приємним сюрпризом стали іграшки.

Дата: 15.10.2022 10:58

Передаючи благодійну допомогу депутатам районної ради Ігорю Діденку та Леоніду Гавловському, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка наголосила, що одяг підбирали за розмірами, для цього зателефонували до кожної родини, адже допомога має бути не формальною «для галочки», а справді корисною та потрібною. Тому при отриманні допомоги представники сімей обов’язково мали перевірити чи підійдуть їм запропоновані речі, але потреби в заміні не виникло – весь одяг підібрано старанно та за розмірами.

Дякуємо Миргородській районній раді та Миргородській РВА за дієву підтримку громади.