Шановні жителі громади! 14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисників і захисниць України.

Дата: 14.10.2022 09:30

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників.
Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, хто обороняв та сьогодні обороняє нашу рідну землю.
  Сьогодні ми згадуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників і захисниць української землі, з болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги.
  У цей величний день у спільній молитві просімо Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала усіх наших захисників та подарувала Україні такий довгоочікуваний мир.
  Нехай веде нас до перемоги незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Хай над нашою Україною буде мирним небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя.

З повагою, Великобагачанський селищний голова                 С.Горбань