Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку громади! Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти.

Дата: 09.10.2022 13:06

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, адже листоноші, передусім, несуть тепло людського спілкування, а надання поштових послуг приваблює доступністю, традиційністю та надійністю.

Вас завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісточкою від рідних і близьких.

Від щирого серця дякую всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку за нелегку, але дуже важливу для людей працю.

Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а ваші починання завжди одержують заслужене визнання.

Бажаю всім поштовикам, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, ви одержували лише щиру вдячність від людей. Нехай же і надалі вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння і творчої наснаги, витривалості і успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Гарного вам настрою, миру, міцного здоров'я, хай у ваших родинах панує добро та злагода.

З повагою, селищний голова С.Горбань