Шановні жителі та гості громади! 28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності !!

Дата: 28.07.2022 08:35

Шановні жителі та гості громади!

28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності. День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

День Української Державності утверджує зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності. День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Збройні Сили України, стримуючи агресора, захищаючи суверенітет і незалежність Української держави – доводять, що українці – народ-військо, який не зламати.

Нехай це величне свято вселяє надію на краще майбутнє, додає сил та наснаги у праці та в бою– на благо людей і держави.

Зичу кожній родині миру, здоров’я, щастя, достатку, впевненості у власних силах, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа.

Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

З повагою, селищний голова С.Горбань