Шановні жителі та гості громади! 28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України!

Дата: 28.06.2022 08:28

Шановні жителі та гості громади!

28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. День, коли наша Держава 1996 року отримала Головний документ, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Конституція гарантує рівні права та свободи кожного її мешканця. Ці демократичні засади сприяють розвитку держави та об’єднанню українців для вирішення багатьох проблем – як внутрішніх, так і зовнішніх. Певен, що Україна здатна подолати усі негаразди та проблеми лише спільними зусиллями та відстояти свій суверенітет і територіальну цілісність. Бо українці – волелюбні та працьовиті, які вже зараз будують потужну та заможну державу для своїх нащадків та мужньо протистоять ворогу.

У цей урочистий день зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я і родинного затишку, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів.

Хай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

З повагою, селищний голова С.Горбань