Відділ "Центр надання адміністративних послуг"повідомляє, що з 13.06.2022 року відновлено роботу державного реєстратора, а саме доступ до Єдиного державного реєстру та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Дата: 14.06.2022 15:47

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради повідомляє, що з 13.06.2022 року відновлено роботу державного реєстратора, а саме доступ до Єдиного державного реєстру (юридичні особи, фізичні особи підприємці) та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Земельні питання ще не доступні.

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном 095 694 59 98 або за адресою вул. Каштанова, 20, смт Велика Багачка. Графік роботи ЦНАП: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15, п‘ятниця з 8:00 до 16:00, без перерви на обід, субота та неділя вихідний.