Шановні жителі та гості Великобагачанської громади! Щиросердно вітаю вас із Днем Святої Трійці!

Дата: 12.06.2022 08:36

Наш мудрий народ з давніх-давен у години смутку й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності. Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати.

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки і душі входить мир та щедра Божа благодать.

Тож нехай кожний із нас несе в собі цю благодать Божу, що допомагає долати будь-які труднощі, берегти мир, злагоду та порозуміння у цей надскладний час для нашої країни. Нехай нас єднає світло незгасних людських чеснот й у всьому допомагає всесильний і всемилостивий Господь!

Нехай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров'я всім, злагоди в родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту!

З повагою, селищний голова С.Горбань