З нагоди великого свята – Воскресіння Христового, прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, миру, перемоги, здоров'я і добробуту!

Дата: 24.04.2022 08:32

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

З давніх-давен ми, українці, були мудрим, доброзичливим, натхненою та духовно багатим народом, який вміє шанувати свою культуру, берегти надбані століттями звичаї й традиції, саме ці чесноти і допомагають нам у нелегкому протистоянні зберегти свою самобутність та відстояти державність. Це свято - невід'ємна часточка українства. Така сама, як Різдвяна коляда, як славне козацьке минуле, як Дніпро, як Софія…

У день найсвітлішого православного свята хочу побажати вам миру, спокою і благополуччя.

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе лише благі вісті, нехай серце наповниться радістю, а віра допомагає долати труднощі.

Нехай ангел закриває вас своїм великим, надійним крилом від усіх негод, думки нехай будуть світлі, нехай в Україну прийде мир.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос воскрес!

З повагою, селищний голова С.Горбань