26 квітня - День Чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Дата: 26.04.2022 08:27

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а для всього людства. В кожній людській душі той трагічний день відізвався тривожним зойком, відчуттям біди, невизначеності майбутнього…

Страшна трагедія не обминула і жителів нашої громади.

Серед добровольців, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, були і жителі нашої громади. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя Великобагачанщини, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям-ліквідаторам.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю миру, міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

З повагою, селищний голова С.Горбань