До уваги власників житлових приміщень приватного житлового фонду щодо отримання компенсації витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб

Дата: 08.04.2022 08:49

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 333 від 19 березня 2022 року, сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи (людино-день), з дня  розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації  про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному житловому приміщенні та не раніше вступу в дію даної Постанови КМУ (22 березня 2022 року)