Прекрасні жінки Великобагачанської територіальної громади та ті, що знайшли тут прихисток на час війни!
Прекрасні жінки Великобагачанської територіальної громади та ті, що знайшли тут прихисток на час війни!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!
Від імені всіх чоловіків територіальної громади мені надзвичайно приємно вітати вас зі святом краси і любові – 8 Березня!
Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості, тепла і миру. Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сьогодні ви пліч-о-пліч з нами бороните рідну землю від ворога, робите все можливе і неможливе для перемоги. Ваша підтримка та допомога надзвичайно важлива для нас чоловіків.
Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте чорні будні війни яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі. Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі. Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте злагоду і спокій вдома та на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай у душі ніколи не буде місцю розчарувань, а на серці завжди буде спокійно і тепло!
Бажаю вам перш за все – миру, а ще – міцного здоров’я, щастя, радості, весняного настрою, родинного достатку, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх ваших благородних справах! Великого жіночого щастя вам, добра і любові!
З повагою, селищний голова С.Горбань