Отримуйте гроші в Україні через наших партнерів та за допомогою технологій банку, зокрема на картку з миттєвим зарахуванням.

Дата: 10.03.2022 14:00

У цей складний для України час важлива фінансова підтримка рідних і близьких.

ПриватБанк надає всі варіанти переказів в Україну в режимі онлайн без відвідання відділення й пунктів отримання переказів ????

Переваги:
  • Швидко. Миттєве зарахування 24/7.
  • Зручно. Гроші доступні для виплати одразу після надсилання переказу.
  • Дешево. Прозорі комісії під час надсилання, зарахування термінових переказів без комісії.

Пропонуємо способи підтримати рідних і близьких, а також волонтерів із-за кордону:

Перекази

PrivatMoney, Western Union, MoneyGram, Ria, INTELEXPRESS – здійснення платежів на сайтах систем або в пунктах надсилання, кошти можна отримати одразу після надсилання.

P2P

Миттєві Р2Р-перекази – з міжнародної картки Visa чи Mastercard на картку ПриватБанку через Приват24.

SWIFT

SWIFT-перекази – зручний спосіб переказати гроші з-за кордону на рахунок IBAN фізичної особи.

SWIFT

TransferGo та TransferWise – швидкий переказ коштів навіть у вихідні, зарахування на картку ПриватБанку, прозорі комісії та курси.

Отримати кошти можна як на валютну, так і на гривневу картку. Замовити готівку ви можете в межах 100 тис. грн на день.