Звернення депутатів  Великобагачанської селищної ради до країн – членів НАТО, президентів США і Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав з вимогою зупинити російську агресію та припинити війну!

Дата: 05.03.2022 18:02

Від початку війни ЗСУ чинять опір московському окупанту, стримуючи його від просування далі. Але ворог воює не лише з нашими Збройними Силами, агресії зазнають і мирні жителі. На жаль, від постійних ракетно-бомбових ударів російської авіації страждає, в першу чергу, мирне населення міст та сіл України, особливо жінки, діти та люди похилого віку – вони гинуть та отримують поранення, страждають від голоду, холоду, відсутності води та ліків.

Сьогодні очільники місцевих громад України оприлюднюють звернення до країн – членів НАТО, президентів США і Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав з вимогою зупинити російську агресію та припинити війну. За дорученням депутатів Великобагачанської селищної ради таке звернення підписав і селищний голова Сергій Горбань.

Ми повинні зробити все можливе аби нас почули! Війна повинна припинитися!