Вітання селищного голови -Сергія Горбаня! Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Дата: 19.12.2021 19:59

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти. Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.

Вітаю вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Зичу всім миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.

Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі любов до світу і людей. Хочу побажати всім миру, сердечного тепла та злагоди, як навколо себе, так і у власній душі.

Бажаю всім жителям громади миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З повагою, селищний голова С.Горбань