ШАНОВНІ СУДДІ ТА ПРАЦІВНИКИ СУДУ, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ! Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Дата: 15.12.2021 14:24

ШАНОВНІ СУДДІ ТА ПРАЦІВНИКИ СУДУ, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

У громадянському суспільстві суд є дієвим механізмом захисту прав і свобод людини та інтересів держави.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

Переконані, що високий професіоналізм, принциповість, вірність ідеалам Правди і Справедливості, відповідальність за долю кожної людини завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи.

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку!

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

З повагою, селищний голова С.Горбань