Дата: 14.12.2021 11:28

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Дорогі великобагачанці!

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Ми вклоняємося Героїзму, Хоробрості, Відданості службовому обов’язку, які врятували світ від смертельних променів радіації. Цей людський подвиг неоціненний, а мужній вчинок ніколи не буде забутий.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Велика вам подяка і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні люди до вас, щодня, щохвилини, завжди!

Бажаю вам, вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя і добробуту. Нехай на життєвих перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує успіх!

З повагою, селищний голова С.Горбань