ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ!

Дата: 06.12.2021 08:24

6 грудня - особливий день, коли ми вшановуємо тих, хто присвятив себе справі захисту Вітчизни. Це свято дає можливість всім нам більш уважно віднестися до історії нашої держави, її війська, вікових традицій предків. Воно символізує любов українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом!

Вітаю також сьогодні всіх молодих захисників батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи. Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили вам продовжувати цю відповідальну справу.

Нехай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народові, енергія для здобутків та перемог, а ваші рідні і близькі будуть для вас надійним тилом та допомогою в службі.

З повагою, селищний голова С.Горбань