Сьогодні голодомор - не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

Дата: 27.11.2021 10:34

ШАНОВНІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодомору.

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, як Голодомор 1932 - 1933 років, історія не знає. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

Ми повинні винести належні уроки з трагічних подій історії, щоб не допустити їх у майбутньому.

Україна у селах, містечках та містах, вшановує своїх загиблих предків простим, щирим молебнем і панахидою.

27 листопада о 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція “Запали свічку”, у рамках якої всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

Схилімо низько голови в скорботну хвилину та вшануємо пам'ять жертв голодоморів та політичних репресій хвилиною мовчання і запалюванням поминальних свічок.

Вічна пам'ять загиблим!

З повагою, селищний голова С.Горбань