Олег Синєгубов ознайомився з перебігом капітального ремонту дороги Миргород – Велика Багачка – Поділ

Дата: 18.11.2021 10:25

15 листопада голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов здійснив робочу поїздку до Миргородського району. В її межах очільник області оглянув відрізок дороги, де триває капітальний ремонт автошляху загального користування місцевого значення Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ на ділянці км4+700-км9+665.

Минулого року тут відремонтували 9,7 км дороги. У 2021 році – 7,2 км. Загалом залишилося 4 км. Наразі тривають роботи в напрямку села Поділ.  Паралельно з капітальним ремонтом дороги проводять облаштування узбіч, наносять розмітку.

Роботи проводять у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Добре пам’ятаємо, в якому стані була ця дорога. З огляду на побачене все зроблено якісно. За цим слідкують профільні установи. Звичайно, якщо десь виявлять недоліки, вони обов’язково будуть виправлені, що є нормальною європейською практикою», – зазначив Олег Синєгубов.