Дата: 20.10.2021 14:40

20 жовтня відбулася робоча зустріч голови селищної ради С.Горбаня та начальника 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Полтавській області С.Гайворонського. Основне питання, що обговорювалося, стосувалося утворення пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони, в тому числі у складі центрів безпеки, в територіальній громаді.

У ході робочої зустрічі надано методичну допомогу з утворення підрозділів місцевої пожежної охорони, а також розроблення проектів по будівництву підрозділів МПО або центрів громадської безпеки у громаді, для подальшого їх подання до Фонду державного розвитку.

Також обговорено питання щодо належного утримання існуючих підрозділів МПО та МПК.