Вітання селищного голови з Днем Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва !

Дата: 14.10.2021 06:00

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

14 жовтня ми відзначаємо одне з найвеличніших для українського народу свято – день Покрови Пресвятої Богородиці.
Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.
Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва.
Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.
Щиро вітаю вас з днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Хай Пречиста Богородиця береже нас від чвар і розбрату і дає нам мудрість та терпимість одне до одного заради майбутнього України.

З повагою, селищний голова С.Горбань