ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ЗЕЛЕНА КРАЇНА" В ДІЇ

Дата: 11.10.2021 11:01

ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ЗЕЛЕНА КРАЇНА" В ДІЇ

З 1 жовтня в рамках програми Президента України "Зелена країна" стартувала акція Держлісагенства "Створюємо ліси разом". Прагнучи залучити до висаджування дерев якомога більше учасників, ДП "Миргородський лісгосп" звернулося до жителів краю з проханням приєднатися до громадської акції.

Днями один із таких заходів провели у Великобагачанському лісництві. Новий ліс тут садили на одній із площ поблизу Байрака. В акції виявили бажання взяти участь жителі навколишніх сіл, школярі ОЗ "Великобагачанський ЗЗСО І-ІІІ ст." На зарані підготовлену для посадки площу автобусом привезли учнів 10-Б та частково 10-В класів разом з учителями. Оскільки молодь раніше не мала навиків такої діяльності, то ціла група працівників лісництва на чолі з лісничим Миколою Кожем’якою провели необхідний інструктаж, забезпечили хлопців та дівчат інвентарем та посадковим матеріалом, вручили жилети з логотипом акції, а далі — допомагали засвоїти отримані навички на практиці.

Трудилися школярі на славу. Кожен отримав від організаторів пам’ятні сувеніри.

В акції також взяли участь та долучилися до посадки дерев селищний голова Сергій Горбань та його заступник Андрій Филипась.

Всього в рамках акції у Великобагачанському лісництві цієї осені заплановано посадити більше 12 гектарів нових лісів