Шановні жителі та гості селища Велика Багачка! Запрошуємо вас 24 вересня на свято з нагоди Дня селища Велика Багачка «З любов’ю тобі, мій рідний край».

Дата: 15.09.2021 08:46

Шановні жителі та гості селища Велика Багачка!

Програма свята:

14.00 – початок свята на майданчику дитячих розваг «Веселкове дитинство моє».

14.00 – 17.00 – працюють безкоштовні (батут, 2 гірки) та платні атракціони. (Вхід на стадіон «Колос» ім. М.Л.Кушнерика)

14.30 – 16.30 - виставка старожитностей «Велика Багачка в ракурсі часу». (Паркова зона)

15.00 – 16.00 – тематична програма для старшого покоління жителів селища «Моя Багачка в золоті осіннім і в мудрості своїх людей». (Танцювальний майданчик)

16.00 – пригощання кашею. (Паркова зона)

16.30 – святкові урочистості з нагоди Дня селища «Я працею плету вінець на честь Великої Багачки». (Стадіон «Колос» ім. М.Л.Кушнерика)

17.30 – концертна програма за участю відомого естрадного гурту «Діти Фрістайлу». (Стадіон «Колос» ім. М.Л.Кушнерика)

20.00 – дискотека. (Танцювальний майданчик)

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, спричиненою поширенням коронавірусної хвороби SARS-CoV-2 (2019-nCoV) всі заходи будуть проводитися відповідно карантинним вимогам. Бережіть себе та своїх рідних!