Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 08:09

ШАНОВНІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

Ухвалення Основного Закону 28 червня 1996 року Верховною Радою України стало переломним моментом в історії України, яскравим прикладом того, що бурхливі суперечки та протистояння можуть бути подолані порозумінням, усвідомленням відповідальності, бажанням разом будувати незалежну, правову, демократичну державу. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а найвищою соціальною цінністю – людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, безпеку і недоторканість.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Відзначаючи це свято, що по праву можна вважати святом єдності народу, дозвольте побажати всім вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

З повагою, селищний голова                                                                                                    С.Горбань