ШАНОВНІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ! 22 червня - трагічна дата в історії нашого народу!

Дата: 22.06.2021 14:15

ШАНОВНІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

22 червня - трагічна дата в історії нашого народу. 80 років тому почалася найдовша і найкровопролитніша війна, яка принесла біль і страждання кожній українській сім'ї, забрала мільйони життів наших співвітчизників. У роки війни тисячі міст нашої країни, як і багато інших населених пунктів планети, були спустошені німцями, багато історичних пам'ятників, стратегічних об'єктів було знищено.

В цей день ми віддаємо данину пам'яті тим, хто, відстоюючи свободу нашої Батьківщини, загинув на фронтах Другої світової війни, низько кланяємося усім, хто наближав переможний травень 1945 року. Бойові й трудові подвиги кожного, хто вніс свій вклад до Великої Перемоги, завжди житимуть в серцях вдячних нащадків.

Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Будьмо гідними їхнього подвигу!

Слава їм, вічна і світла пам'ять!

З повагою, Великобагачанський селищний голова                                                     С.Горбань