Зміна тарифів КП «Великобагачанський житлосервіс» на послуги з поводження з твердими побутовими відходами з 01 липня 2021 року

Дата: 04.06.2021 15:26

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Великобагачанський житлосервіс» інформує Вас про зміну тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами з 01 липня 2021 року . Нові тарифи були затверджені Рішенням виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради від 25 травня 2021 року № 135.

Тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для юридичних і фізичних осіб з 01 липня 2021 року становитимуть 154 грн. 87 коп. за 1 метр кубічний, в тому числі:

116 грн. 70 коп. – вартість перевезення 1 метра кубічного твердих побутових відходів;

38 грн. 17 коп. – вартість захоронення 1 метра кубічного твердих побутових відходів.

Норми утворення твердих побутових відходів для юридичних і фізичних осіб були затверджені Рішенням виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради від 25 травня 2021 року № 134. Дане Рішення набуває чинності з 1 липня 2021 року.

Для юридичних осіб об’єм утворення відходів розраховується в залежності від виду і кількості розрахункових одиниць (місце; робоче місце; учень; відвідування; метр квадратний площі; метр квадратний торгівельної площі; метр квадратний площі території тощо) та норми утворення відходів на одну розрахункову одиницю.

Для фізичних осіб об’єм утворення відходів за рік становить 1,55 метра кубічного на одного мешканця. Тариф на поводження з відходами на одного мешканця за рік з 1 липня 2021 року становитиме 1,55 м куб.*154,87 грн. = 240,05 грн., тариф за місяць на одного мешканця становитиме 240,05 грн./12 місяців = 20 грн. 00 коп.