З Днем сімейної медицини !

Дата: 19.05.2021 15:46

Шановні лікарі сімейної медицини!

Щиро вітаю вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми святкуємо 19 травня!

Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. Адже саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Вже із першого контакту з пацієнтами сімейні лікарі мають визначати не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я. І завдяки вашій турботі та професійній майстерності, у людини з’являється віра та надія на одужання.

Особливо помітна ваша праця у час пандемії коронавірусу, коли, незважаючи на ризик для власного життя, сімейні лікарі першими приходять на допомогу недужим на COVID-19, роблять все від них залежне, аби хворі неодмінно одужали.

Тому щиро вдячний вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Міцного вам здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

З повагою, голова селищної ради С.Горбань