Про заходи щодо протидії рейдерству

Дата: 29.03.2021 13:06

Повідомляємо ,що з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 "Про заходи щодо протидії рейдерству" щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло  до 2004 року та посвідчене державними актами і договорами оренди ,відомості про які  не внесені до Державного земельного кадастру   необхідно звернутися до землевпорядних організацій  з метою здійснення розробки відповідних документацій із землеустрою  (з урахуванням положень  ст.26 та 55 ЗУ "Про землеустрій") для подальшого внесення відомостей про  земельні ділянки до Державного земельного кадастру.