УВАГА! Поліція Встановлює очевидців смертельної ДТП у Великобагачанському районі.

Дата: 16.12.2020 09:19

ДТП сталося 23 листопада, близько 17:20, на 274 кілометрі автодороги «Київ-Харків-Довжанський», поблизу с. Сидорівщина Великобагачанського району.

Автомобіль «ГАЗ», під керуванням 30-річного водія, що рухався з боку Києва, допустив наїзд на жінку-пішохода. Від отриманих ушкоджень жінка, 1953 р.н., загинула на місці події.

За даним фактом поліція здійснює досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспортного засобу, якщо вони спричинили смерть потерпілого.

Закликаємо водіїв транспортних засобів, які мають будь-яку інформацію з приводу цієї події (зокрема, записи відеореєстратора), повідомити її до поліції у будь-який зручний для вас спосіб: (05345) 9-15-91, 050 4942002 (чергова частина Великобагачанського відділення поліції) або 102.