Розпорядження про скликання 55 сесії Великобагачанської селищної ради сьомого скликання 15 жовтня 2020 року о 10 год. ( приміщення актової зали Великобагачанської мистецької школи ім. Ф.Д.Кушнерика.)

Дата: 05.10.2020 16:10

Розпорядження про скликання 55  сесії Великобагачанської селищної ради сьомого скликання

07.10. 09:00 Комісія з питань земельних відносин, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища .

13.10.  10:00 Комісія з питань бюджету , фінансів, планування інвестицій та соціально-економічного розвитку .

15.10.  09:30  Комісія з питань освіти,культури,охорони здоров’я, фізкультури ,спорту та соціальної політики .

Всі комісії будуть проведені в приміщенні актової зали  мистецької  школи  ім. Ф.Д.Кушнерика - в закритому режимі  в зв'язку з  карантинними обмеженнями!