Звернення керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області до сільських мешканців

Дата: 22.09.2020 13:39

Карантин багато в чому змінив умови роботи пенсійних установ, відтак вплинув і на прийом громадян.

З метою обмеження скупчення осіб в транспорті і на шляхах прямування на роботу/з роботи та на виконання урядових постанов від 20.05.2020 №392 та від 22.07.2020 №641 змінено режим роботи органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту населення та територіальних органів Пенсійного фонду України.

Таким чином, з 24 червня і до завершення в Україні карантину в усіх пенсійних установах області, включаючи сервісні центри Фонду, встановлений такий режим роботи:

ПОНЕДІЛОК – ЧЕТВЕР – з 10-00 до 19-00

П’ЯТНИЦЯ - з 10-00 до 17-45

Прийом громадян здійснюється за ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ!

Нагадуємо, що наразі вирішувати проблемні питання можна за допомогою електронних сервісів вебпорталу Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua/).

Для вирішення індивідуальних питань, як і раніше, можна телефонувати на «гарячу» телефонну лінію Великобагачанського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) за таким номером

(05345) 9-18-64

на «гарячу» телефонну лінію Головного управління за такими номерами:

0-800-50-25-10

(0532) 56-53-29

Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям! Соціальна дистанція захищає!

Головне управління Пенсійного фонду