Увага! ПІДТРИМАЙТЕ НАШ ПРОЄКТ!

Дата: 16.09.2020 10:46

Зараз на сайті Smart Region Полтавської області проходить конкурс проєктів "БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2020".
Від Великобагачанської ОТГ подано проєкт "Безпечна громада - крок у майбутнє", який суттєво посприяє збереженню матеріальних цінностей громадян та суб’єктів господарювання, забезпеченню громадського порядку на території ОТГ, а саме: у місцях розташування об’єктів торгівлі, громадського харчування, масового скупчення людей.

Згідно з проєктом, на території громади будуть встановлені ІР-камери відеоспостереження, обладнання запису та перегляду відео. Також це один із кроків до розробки програми "Smart Citу".

Підтримайте проєкт своїм голосом!

Щоб проголосувати, необхідно перейти за посиланням та авторизуватися на сайті.
Для автризації можна використати наступні варіанти: ЕЦП, NBUBankID, Mobile ID Kyivstar, Mobile ID Vodafone, PrivatBankID (В Банк ІД є можливість для авторизації використати ПриватБанк, Monobank, Банк Південний, КонкордБанк, а також IDcard (паспорт), Електронно-цифровий підпис, MobileID).

Важливий кожен голос!
Залучайте рідних, друзів, знайомих до голосування!
Тільки всі разом ми зможемо виграти цей проєкт!

ПОСИЛАННЯ НА ПРОЄКТ: https://smartregion.pl.ua/pb/projects/6/138?fbclid=IwAR0S-0jLi-8kTCubxtqx6sUsufwjxW3qdkFAYQ8zaRCeiIjlc0swgSL3Qy8

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ АВТОРИЗАЦІЇ І ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ: